» Regulamin

Regulamin

Regulamin sklepu internetowego
 
Sklep Internetowy BUTIK ZDROWIA jest własnością Life Improvement Institute LLC - firmy badawczo-rozwojowej zarejestrowanej w USA w stanie Delaware pod  numerem (Federal ID) # 20-5761987, działającej globalnie. Wszystkie produkty prezentowane w sklepie są własnością Life Improvement Institute LLC
Butik Zdrowia dostępny pod adresem www.orlech.pl i prowadzony jest przez firmę PPHU AQUINOX w oparciu o międzynarodową umowę współpracy, Siedziba firmy znajduje się w Jeleniej Górze i jest zarejestrowana pod numerem NIP: 656-194-40-26,

Regulamin zakupów

1. Sklep internetowy Butik Zdrowia prowadzi sprzedaż za pośrednictwem sieci Internet. Zamówienia są przyjmowane tylko przez stronę http://www.orlech.pl. Bądź telefonicznie u przedstawiciela albo poprzez złożenie informacji mailowej na adres butik@remedium.us. Przyjmujemy także zamówienia telefonicznie: 570 51 02 04

2. Wszystkie produkty/usługi oferowane w sklepie są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych.

3. Wszystkie ceny są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.

4. Na każdy sprzedany towar/usługę wystawiamy faktury VAT o ile kupujący wyrazi takie życzenie.

5. Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej lub usługi kuriera, możliwy jest także odbiór osobisty niektórych produktów w magazynie w Legnicy . Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w cenniku dostawy.

6. Możliwe są formy płatności oferowane przez system Przelewy24, PayPal oraz za pobraniem - gotówką przy odbiorze zamówienia.

  
    Reklamacja :


    Towar wraz z dowodem zakupu, oraz z pismem określającym niezgodności oraz oczekiwania dotyczące sposobu realizacji naszych zobowiązań, należy odesłać na koszt własny za pomocą Poczty Polskiej na adres korespondencyjny podany w serwisie.  Naprawiony produkt odsyłany jest do Klienta na koszt firmy.

7. Sklep ustosunkuje się do żądań Klienta w terminie 10 dni roboczych od momentu zgłoszenia niezgodności towaru.

8. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. Nr 22, poz. 271) art. 7, w okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. W razie odstąpienia od umowy, umowa jest uważana za niezawartą, a konsument jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. Zwracany w tym trybie towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie odesłany w stanie niezmienionym. Oznacza to, że towar musi znajdować się w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu, z kompletną jego zawartością, a sam produkt oraz akcesoria będą nieuszkodzone. Dopuszczalne jest otwarcie opakowania w celu obejrzenia towaru, a towar nie może być używany. W przypadku chęci skorzystania z wyżej określonego prawa zwrotu, towar należy odesłać na własny koszt na adres korespondencyjny podany w serwisie. Do takiej przesyłki zwrotnej należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz numer konta, na jaki sklep ma zwrócić zapłatę. Sklep w ciągu 10 dni roboczych dokonuje  zwrotu pieniędzy na konto Klienta.

9. Produkty  są objęte gwarancją.

Rodzaje rozpatrywanych reklamacji:
  1) reklamacje wynikające z usterek dostarczonego towaru
  2) reklamacje wynikające z niezgodności towaru z zamówieniem

Reklamacji nie podlega :
1)  towar posiadający naturalne ślady zużycia produktu, powstałe w wyniku eksploatacji
2)  towar który jest częściowo/całkowicie zużyty
3) towar uszkodzony ( przez klienta); ( za taki uznaje się też towar który został uszkodzony z winy klienta nie stosującego się do instrukcji użytkowania/obsługi dołączonej do produktu

Towar uszkodzony lub wadliwy po rozpatrzeniu reklamacji i uznaniu jej będzie wymieniony na pełnowartościowy/nowyW sytuacji braku towaru na stanie, sklep zwraca równoważność ceny zakupu, ewentualnie proponuje wymianę na inny )

10. Regulamin określa zasady zakupów w sklepie. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.

Przejdź do strony głównej
alt
EKOLOGICZNE PRANIE
alt
 
Powrót do Zdrowia
alt